Ostrzeżenie przed ulewnym deszczem w prowincjach Phuket i Andaman

Phuket -

Ostrzeżenie o ulewnych deszczach i powodziach w prowincjach Phuket i Andaman obowiązuje od dzisiaj (4 listopada) do 6 listopadath, 2022.

Tajski Departament Meteorologiczny (TMD) wydał ostrzeżenie pogodowe. W ogłoszeniu podano, że 4 listopadath do listopada 6th monsun północno-wschodni obejmuje południową część Tajlandii i Morze Andamańskie.

Będzie deszcz do ulewnego deszczu i możliwe gwałtowne powodzie z silnym wiatrem i falami o wysokości do dwóch metrów na otwartym morzu.

Wszystkie statki powinny postępować ostrożnie. Bądź na bieżąco z przyszłymi aktualizacjami pogody.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Nie znaleziono subskrybenta, prawdopodobnie został już usunięty. Nie są wymagane żadne dalsze działania.

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.