Dwóch Rosjan, jeden Taj nie żyje po trzech wypadkach pojazdów w Rawai w Phuket

Rawaj –

Dwóch obywateli Rosji i jeden Taj zginęło po zderzeniu dużego roweru, motocykla i taksówki w Rawai.

Ratownicy zostali powiadomieni o wypadku o 3:30 wcześnie rano (4 listopada) na Wiset Road w subdystrykcie Rawai, w dzielnicy Mueang Phuket.

Policja w Chalong donosi, że ratownicy przybyli na miejsce zdarzenia, aby znaleźć na drodze uszkodzony duży rower, motocykl i taksówkę. W pobliżu ratownicy znaleźli ciało 35-letniego Rosjanina, wielkiego rowerzysty. 29-letnia Rosjanka, pasażerka znaleziona w pobliżu, została później uznana za zmarłą w szpitalu. (Phuket Express wstrzymuje swoje nazwiska w oczekiwaniu na powiadomienie ambasady i rodziny)

Na drodze znaleziono również drugi, mniejszy, uszkodzony motocykl. Niezidentyfikowany jeździec z zagranicy i jego pasażer z zagranicy doznali różnych obrażeń. 26-letnia pasażerka z Tajlandii została później uznana za zmarłą w miejscowym szpitalu.

Uszkodzony taksówkarz został znaleziony na poboczu drogi z Panem Niphonem Sanguannamem, kierowcą, czekającym na miejscu bez obrażeń.

Policja sprawdza pobliski materiał z kamer CCTV, aby znaleźć przyczynę wypadku pod kątem dalszych potencjalnych działań prawnych. Nie było od razu jasne, jaka była kolejność wydarzeń w katastrofie.

Tymczasem wczoraj (3 listopada) motocyklista z Singapuru zginął po zderzeniu z ciężarówką w Kamali.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Nie znaleziono subskrybenta, prawdopodobnie został już usunięty. Nie są wymagane żadne dalsze działania.

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.