AKTUALIZACJA: Samochody mogą częściowo przejeżdżać przez uszkodzoną Patong Hill Road w Phuket

Patong –

Samochody mogą teraz przejeżdżać częściowo zawaloną drogą Patong Hill Road, ale tylko na pasie Patong do Kathu.

Nasze poprzednie historie:

Droga prowadząca do Patong Hill w Phuket zaczęła się zawalać po osuwisku.

Droga prowadząca do Patong Hill z Kathu w Phuket jest obecnie tymczasowo zamknięta po tym, jak zaczęła się zawalać z powodu osuwiska

Motocykle mogą teraz przejeżdżać częściowo zawaloną Patong Hill Road z Kathu do Patong iz Patong do Kathu.

Teraz aktualizacja:

Policja drogowa Patong poinformowała Phuket Express, że gubernator Phuket Naroong Woonciew nakazał, aby sedany, pickupy i minivany (małe pojazdy) mogły korzystać z uszkodzonego Patong Hill, ale tylko jeden pas z Patong do Kathu od około godziny 11:00 (4 listopada)th).

Tymczasem pas Kathu do Patong jako część zawalonej drogi jest nadal zamknięty. Samochody nadal jeżdżą innymi alternatywnymi drogami do Patong.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.