AKTUALIZACJA: Podejrzany o morderstwo i kradzież po zabiciu niewinnego mężczyzny w pobliżu centrum handlowego Phuket

Phuket -

Podejrzanemu postawiono zarzut morderstwa i kradzieży po tym, jak powiedział, że dźgnął niewłaściwą osobę w pobliżu centrum handlowego w Phuket Town.

Nasze poprzednie historie:

Mężczyzna zmarł po tym, jak został dźgnięty nożem przed centrum handlowym w Phuket Town.

Podejrzany mówi, że dźgnął nożem i zabił przez przypadek niewłaściwą osobę w centrum handlowym w Phuket.

Komendant policji miasta Phuket, pułkownik Sarawut Chooprasoot, powiedział Phuket Express: „Podejrzany, 35-letni grafik Pan Pan, jest oskarżony o planowanie i zamiar zabijania i okradania innych. Policja odmówiła mu zwolnienia za kaucją, a także odmówiono mu zwolnienia za kaucją w sądzie”.

Pan powiedział, że był zamieszany w spór z niezidentyfikowaną osobą trzecią, kiedy dźgnął nożem i zabił osobę, która teraz była uważana za niewinną osobę, która nie była zamieszana w spór przed popularnym centrum handlowym w Phuket. Policja miasta Phuket prowadzi również śledztwo w sprawie waśni i tego, na czym ona polega, a także kim była zamierzona ofiara Pana.

Pan Pan twierdził, że dźgnął i zabił niewłaściwą osobę, ponieważ wyglądał podobnie do swojej zamierzonej ofiary.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.