Kierowca minivana aresztowany w Patong z pigułkami metamfetaminy, karabinem, kulami, nożem i siekierą

Patong –

Kierowca minivana został aresztowany w Patong z pigułkami metamfetaminy, karabinem, kulami, nożem i siekierą w swoim minivanie.

Szef policji w Patong, pułkownik Sujin Ninbodee, powiedział Phuket Express, że dziś rano (38 listopada) aresztowano kierowcę minivana, pana Chalora Ongnuana, lat 6, z Chalong na Phra Baramee Road w Patongu.th).

W minivanie zabrano mu dziewięć tabletek metamfetaminy, karabin, 10 kul, nóż i siekierę.

Został zabrany na posterunek policji w Patong, gdzie został oskarżony o nielegalne posiadanie narkotyków kategorii 1, nielegalne posiadanie broni palnej i amunicji oraz noszenie broni i noża w miejscach publicznych bez pozwolenia.

Aresztowanie nastąpiło po tym, jak policja została powiadomiona od miejscowych, że minivan był zaparkowany przez długi czas przed hotelem, a kierowca wyglądał podejrzanie. Poszli na miejsce, zanim przeszukali wnętrze minivana.

Chalor odmówił natychmiastowego wydania oświadczenia prasie lub policji.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.