Liderzy turystyki w Phuket chcą tańszych lotów krajowych, aby pomóc turystyce

Phuket, Tajlandia-

Liderzy turystyki w Phuket rozmawiali z rządem Tajlandii i kierownictwem branży lotniczej, aby spróbować znaleźć rozwiązania dla, jak mówią, drogich lotów krajowych.

Według pana Poomkita Raktae Ngam, przewodniczącego Rady Doradczej Stowarzyszenia Biznesu Turystycznego w Phuket, liderzy turystyki są dość zadowoleni z odbicia w turystyce międzynarodowej i turystach zagranicznych, zwłaszcza z Rosji, Indii, Malezji, Australii i innych pobliskich hrabstw.

Phuket Express napisał dzisiaj o prognozach dotyczących gwałtownie rosnącej turystyki w Rosji ale głównym zmartwieniem Poomkita jest turystyka krajowa, a nie międzynarodowa.

Według Poomkita hotele w pobliżu plaż były bardzo obłożone, podczas gdy hotele położone dalej były stabilne, ale mają miejsce na poprawę. Jedną z przeszkód jest to, że loty krajowe w Tajlandii pozostają drogie z punktu widzenia liderów branży turystycznej i że jeśli zostaną zawarte umowy dotyczące promocji lub ofert specjalnych, aby obniżyć ceny, które odwiedzi więcej turystów krajowych.

Poomkit i inni przedsiębiorcy turystyczni spotykali się z odpowiednimi przywódcami linii lotniczych i Tajlandii, aby spróbować znaleźć rozwiązanie tego problemu, chociaż Poomkit przyznaje, że rozumie trudności, jakie mają linie lotnicze z powodu wysokich cen paliw, a niektóre rynki nie są jeszcze w pełni otwarte na loty lub pokazy wolniejsze odzyskiwanie, jak Chiny i Ameryka.

Poomkit mówi, że odpowiedni decydenci mają nadzieję, że poczynią pewne postępy, zanim sezon świąteczny zacznie się w pełni w ciągu zaledwie kilku tygodni.

Obraz po treści postu
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce. Ma doświadczenie w HR i operacjach i od dekady pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od około dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie proszę kierować na e-mail [email chroniony] O nas: https://thephuketexpress.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thephuketexpress.com/contact-us/