AKTUALIZACJA: Oczekuje się, że prace drogowe na wzgórzu Patong zostaną zakończone zgodnie z harmonogramem

Patong –

Oczekuje się, że prace drogowe na wzgórzu Patong zostaną zakończone zgodnie z harmonogramem, jeśli nie będzie już deszczu.

Nasze poprzednie historie:

Droga prowadząca do Patong Hill w Phuket zaczęła się zawalać po osuwisku.

Droga prowadząca do Patong Hill z Kathu w Phuket jest obecnie tymczasowo zamknięta po tym, jak zaczęła się zawalać z powodu osuwiska

Motocykle mogą teraz przejeżdżać częściowo zawaloną Patong Hill Road z Kathu do Patong iz Patong do Kathu.

Samochody mogą teraz przejeżdżać częściowo zawaloną drogą Patong Hill Road, ale tylko na pasie Patong do Kathu.

Teraz aktualizacja:

Wczoraj (5 listopadath) Siwat Rawangkun, szef dystryktu Kathu, przeprowadził inspekcję robót drogowych na obszarze na wzgórzu Patong uszkodzonym przez osuwisko.

Pan Siwat powiedział Phuket Express: „Gleba z obszaru osuwiska jest usuwana, podczas gdy nowe skały i gleba są umieszczane i prasowane w tym obszarze, aby zwiększyć siłę. Jeśli nie będzie już deszczu, który będzie przeszkadzał w pracach drogowych, prace mają zostać ukończone zgodnie z harmonogramem”.

Jeśli harmonogram się utrzyma, będzie to mniej więcej tuż przed Bożym Narodzeniem i najbardziej ruchliwym okresem w roku dla Patong i Phuket.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.