AKTUALIZACJA: Phuket zrezygnował z wyburzenia budynku na Bypass Road do zrobienia w przyszłym tygodniu

Phuket -

Prace rozbiórkowe opuszczonego budynku przy głównej obwodnicy mają zostać wykonane w przyszłym tygodniu.

Nasze poprzednie historie:

Kolejne osuwisko na głównej drodze w Phuket zablokowało cały pas w Rassada w Mueang Phuket, co spowodowało chaos na drogach.

Część obwodnicy, która jest jedną z kilku głównych dróg w Phuket, jest nadal zamknięta z powodu obawy o kolejne osuwiska pod opuszczonym budynkiem na pasie w kierunku północnym.

30-letni opuszczony budynek przy głównej obwodnicy w dzielnicy Rassada w Mueang Phuket zostanie zburzony.

Rozbiórka rozpoczęła się 28 październikath, 2022. Wicegubernator Phuket Pichet Panapong dokonał inspekcji pracy.

Teraz aktualizacja:

Rozbiórka opuszczonego budynku przy Bypass Road trwa już dziesiąty dzień.

Wykonawca projektu powiedział The Phuket Express, że rozbiórka głównego budynku została zakończona.

Tymczasem oczekuje się, że rozbiórka mniejszego budynku zostanie wykonana w następnym tygodniu, zanim całość prac zostanie zakończona, a droga obwodnicy zostanie w pełni otwarta dla wszystkich.

Wszystkie zainteresowane strony uzgodniły, że budynek zostanie zburzony po tym, jak został uszkodzony podczas ostatnich silnych burz i osunięć ziemi, obawiając się, że może zawalić się na obwodnicę i spowodować obrażenia, a nawet ofiary śmiertelne.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.