Kierowca ranny po przewróceniu się koparki w Kamala

Katu –

Kierowca został ranny i utknął po przewróceniu się koparki w Kamali.

Ratownicy zostali powiadomieni o wypadku dzisiaj w południe (8 listopada)th) w Soi Bang Wan, podokręg Kamala w Kathu.

Przybyli na miejsce zdarzenia, aby znaleźć przewróconą koparkę. Kierowca utknął w środku. Uwolnienie męskiego kierowcy zajęło około godziny. Złamał nogę i został przewieziony do pobliskiego szpitala.

Kierowca, który później został zidentyfikowany jako 47-letni Poptam Senkhao, powiedział The Phuket Express, że wyciągał kłody ze wzgórza, zanim koparka się przewróciła.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.