Mężczyzna aresztowany za rzekome kradzieże z zamkniętych budynków i hoteli w Patong

Patong –

Mężczyzna został aresztowany po rzekomej kradzieży przewodów i kranów z zamkniętych budynków i hoteli w Patong.

Policja Patong poinformowała Phuket Express, że w ostatni weekend aresztowała mężczyznę zidentyfikowanego tylko jako pan Kom, 30 lat, w budynku przy Phra Baramee Road w Patong. Zabrano mu różne krany i sprzęt do odkręcania rur.

Aresztowanie nastąpiło po tym, jak policja została powiadomiona od miejscowych, że seryjny złodziej włamał się do zamkniętych budynków i hoteli, aby ukraść przewody, krany i rury wodociągowe. Policja złapała pana Koma, gdy wychodził z budynku przy Phra Baramee Road.

Został zabrany na posterunek policji w Patong, gdzie został oskarżony o kradzież w nocy i włamywanie się do innych pomieszczeń w nocy bez pozwolenia.

Pan Kom nie od razu zgłosił się do prośby ani nie rozmawiał z prasą.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.