Mężczyzna aresztowany z 10,504 XNUMX tabletkami metamfetaminy w Phuket

Phuket -

W Phuket aresztowano mężczyznę z 10,504 XNUMX tabletkami metamfetaminy i kryształową metamfetaminą.

Kapitan Amphon Samorthai z Straży Granicznej powiedział Phuket Express, że aresztowali mężczyznę zidentyfikowanego tylko jako Mr. Ban, 40, przy wejściu do Soi Bang She Lao na Thep Kasattri Road w subdystrykcie Rassada, w dystrykcie Mueang Phuket w tym tygodniu .

Odebrano mu 10,504 XNUMX pigułek metamfetaminy i krystaliczną metamfetaminę.

Został zabrany na posterunek policji w Phuket, gdzie został oskarżony o nielegalne posiadanie narkotyków kategorii 1 z zamiarem sprzedaży.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.