Tylko jeden pracownik lokalu rozrywkowego z prawie dwustu osób w Patong ma pozytywny wynik w zakresie zwalczania narkotyków

Patong –

Tylko jeden pracownik z prawie dwustu w lokalach rozrywkowych na Bangla Road w Patong uzyskał pozytywny wynik testu na obecność narkotyków w krpotwierdzenie.

Zespół urzędników z szefa dystryktu Kathu zeszłej nocy (7 listopada)th) przeprowadziła badanie na obecność narkotyków w moczu w lokalach rozrywkowych na pracownikach bez wcześniejszego powiadomienia.

Szef policji w Patong, pułkownik Sujin Nilbodee, powiedział Phuket Express: „Jest to część kampanii w miejscach rozrywki, którą nazywamy „X-Ray”, aby powstrzymać używanie i sprzedaż nielegalnych narkotyków”.

„Pracownicy z pięciu lokali rozrywkowych na Bangla Road zostali poddani badaniom moczu na obecność narkotyków, łącznie 184 pracowników. Tylko jeden mężczyzna uzyskał pozytywny wynik testu na obecność narkotyków”. - stwierdził Sujin.

Nie było od razu jasne, co stało się z mężczyzną, u którego wynik testu był pozytywny, na co ten test dał wynik pozytywny lub jego tożsamość.

Pułkownik Sujin dodał, że represje będą kontynuowane.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.