AKTUALIZACJA: Zakończono wyburzanie opuszczonego budynku w Phuket, otwarto pas Bypass Road

Phuket -

Zakończono rozbiórkę opuszczonego budynku przy drodze obwodnicy Phuket. Pas Bypass Road został otwarty.

Nasze poprzednie historie:

Kolejne osuwisko na głównej drodze w Phuket zablokowało cały pas w Rassada w Mueang Phuket, co spowodowało chaos na drogach.

Część obwodnicy, która jest jedną z kilku głównych dróg w Phuket, jest nadal zamknięta z powodu obawy o kolejne osuwiska pod opuszczonym budynkiem na pasie w kierunku północnym.

30-letni opuszczony budynek przy głównej obwodnicy w dzielnicy Rassada w Mueang Phuket zostanie zburzony.

Rozbiórka rozpoczęła się 28 październikath, 2022. Wicegubernator Phuket Pichet Panapong dokonał inspekcji pracy.

Prace rozbiórkowe opuszczonego budynku przy głównej obwodnicy mają zostać wykonane w przyszłym tygodniu.

Teraz aktualizacja:

Wicegubernator Phuket Amnuay Pitsuwan powiedział Phuket Express. Rozbiórka została zakończona. Wykonawca i gmina Rassada oczyścili teren, aby zapewnić bezpieczeństwo na pierwszym miejscu.

Policja drogowa miasta Phuket donosi dziś o godzinie 12:30 (9 listopada), że pas w kierunku północnym na obwodnicy jest teraz otwarty dla ruchu.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.