Stowarzyszenie Turystyczne w Phuket organizuje „Spotkanie na temat sprzedaży stołu”, aby powitać biura podróży w USA

Phuket -

Stowarzyszenie Turystyki w Phuket zorganizowało wydarzenie „Table Top Sales” i powitało biura podróży z USA.

Stowarzyszenie Turystyczne w Phuket zorganizowało wydarzenie „Table Top Sales” od 6 listopadath do 8 listopada 2022 r. Gościli 25 biur podróży ze Stanów Zjednoczonych.

Agencje turystyczne w Phuket, które nosiły tradycyjne stroje z Phuket, prezentowały pakiety hotelowe i turystyczne amerykańskim biurom podróży. Podczas imprezy nie zabrakło również pokazów kabaretowych i tradycyjnych.

Prezes Stowarzyszenia Turystyki Phuket, pan Tanet Tantipiriyakit, powiedział Phuket Express: „Amerykański rynek turystyczny od wielu lat znajduje się w pierwszej dziesiątce turystyki w Phuket. W 2019 roku na międzynarodowe lotnisko w Phuket przyleciało prawie 100,000 XNUMX amerykańskich turystów”.

„Tymczasem od 2022 r. do zeszłego miesiąca na międzynarodowe lotnisko w Phuket przybyło około 35,000 35 amerykańskich turystów. Ta liczba pokazuje 19 procent poprawy turystyki w Phuket po Covid -XNUMX” – dodał Tanet.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.