Policja poluje na kilku kierowców pickupów po tym, jak wideo wyścigowe na drodze do Phuket staje się wirusowe

Phuket -

Policja drogowa w Phuket poluje na kilku niezidentyfikowanych kierowców ciężarówek po tym, jak nagranie wideo przedstawiające wiele ciężarówek ścigających się na drodze w Phuket stało się popularne w mediach społecznościowychmedia.

Wideoklip przedstawiający zmodyfikowane pickupy z głośnym hałasem i czarnym dymem, które ścigały się w nocy ze skrzyżowania w pobliżu parku publicznego Saphan Hin w mieście Phuket, stał się popularny w mediach społecznościowych zeszłej nocy (10 listopadath).

Komendant policji prowincji Phuket, generał Sermphan Sirikong, powiedział w rozmowie z Phuket Express: „Sprawdzamy nagrania z kamer CCTV, aby znaleźć tych kierowców i podjąć przeciwko nim bezpośrednie działania prawne”.

„Policja drogowa miasta Phuket patrolowała również i sprawdzała okolice Saphan Hin pod kątem motocykli i samochodów, które powodowały publiczne niedogodności. Znaleziono pięciu kierowców z narkotykami i jednego z nielegalną bronią. Zabrano ich na posterunek policji w Phuket w celu podjęcia dalszych działań prawnych”. Sermphan zakończył.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.