Rosyjscy turyści są na szczycie list przebojów Phuket dla większości odwiedzających do tej pory w listopadzie, ponad dwukrotnie więcej niż najbliższy kraj

Phuket -

Rosyjscy turyści trafili na szczyt odwiedzających Phuket w ciągu ostatnich dziesięciu dni.

Phuket Immigration na międzynarodowym lotnisku w Phuket podała aktualne statystyki przylotów od 1 listopadast do listopada 10th, 2022. Łączna liczba turystów zagranicznych to 75,247 18,370. Spośród tych obywateli Rosji prowadzi do tej pory XNUMX XNUMX odwiedzających.

W kolejności pozostałe kraje, z których najchętniej przybywają:

Indianie – 8,939

Australijczycy – 5,275 XNUMX

Brytyjczycy – 4,511

niemiecki – 4,152

Według czołowych przedstawicieli branży turystycznej w Phuket, rynek rosyjski odbił się ostatnio i oczekuje się, że stanie się on rynkiem numer jeden dla Phuket w czwartym kwartale, zwanym również szczytem sezonu.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.