AKTUALIZACJA: Samochody nie mogą przejeżdżać z Kathu na pas Patong

Patong, Phuket –

Samochody nie mogą przejeżdżać przez zawalone wzgórze Patong na pasie Kathu do Patong.

Nasze poprzednie historie:

Samochody mogły przejeżdżać częściowo zawaloną Patong Hill Road na obu pasach.

Użytkownikom dróg zaleca się unikanie korzystania z Patong Hill Road w godzinach szczytu.

Teraz aktualizacja:

Gmina Patong ogłosiła wczoraj o 10:50 (11 listopada), że z powodu prac naprawczych na zawalonym wzgórzu Patong wczoraj duże skały spowodowały ruch gleby, co spowodowało obawy o zawalenie się nowej drogi lub osunięcie się ziemi.

W związku z tym dla bezpieczeństwa użytkowników dróg ruch samochodowy dla samochodów jest zamykany na pasie Kathu do Patong od wczoraj po północy.

Tymczasem motocykle nadal mogą jeździć w górę iw dół z Patong Hill (oba pasy), ale samochody są teraz dozwolone tylko na pasie Patong do Kathu.

Nie było jasne, jak długo to nowe ograniczenie będzie obowiązywać.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.