AKTUALIZACJA: Trzech kierowców z Phuket ukaranych grzywną za wyścigi widziane w wirusowym klipie wideo

Phuket -

Trzech kierowców pickupów zostało ukaranych grzywną w wysokości 2,000 bahtów każdy po tym, jak wideo z ich wyścigów ciężarówek stało się popularne w mediach społecznościowych.

Nasza poprzednia historia:

Policja drogowa w Phuket poluje na kilku niezidentyfikowanych kierowców ciężarówek po tym, jak w mediach społecznościowych pojawił się filmik przedstawiający wiele ciężarówek ścigających się na drodze w Phuket.

Teraz aktualizacja:

Pułkownik policji miasta Phuket Sarawut Chooprasit powiedział Phuket Express, że wczoraj (11 listopada)th) trzej kierowcy pickupów stawili się policji na posterunku policji miasta Phuket.

Trzej niezidentyfikowani mężczyźni powiedzieli, że byli kierowcami w wirusowym klipie wideo. Jechali bardzo szybko z głośnymi dźwiękami, jak pokazano na filmie, łamiąc amunicję hałasową i ograniczenia prędkości, a także zakłócając spokój, jak twierdzi Sarawut.

Trzej mężczyźni zostali oskarżeni o powodowanie głośnych dźwięków bez uzasadnionego powodu, lekkomyślną jazdę i nielegalne modyfikowanie pojazdów. Każdy z nich został ukarany grzywną w wysokości 2,000 bahtów, ale ponieważ współpracowali z policją i poddali się, ich tożsamość została ukryta w prasie.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.