AKTUALIZACJA: Trzech kierowców z Phuket ukaranych grzywną za wyścigi widziane w wirusowym klipie wideo

Phuket -

Trzech kierowców pickupów zostało ukaranych grzywną w wysokości 2,000 bahtów każdy po tym, jak wideo z ich wyścigów ciężarówek stało się popularne w mediach społecznościowych.

Nasza poprzednia historia:

Policja drogowa w Phuket poluje na kilku niezidentyfikowanych kierowców ciężarówek po tym, jak w mediach społecznościowych pojawił się filmik przedstawiający wiele ciężarówek ścigających się na drodze w Phuket.

Teraz aktualizacja:

Pułkownik policji miasta Phuket Sarawut Chooprasit powiedział Phuket Express, że wczoraj (11 listopada)th) trzej kierowcy pickupów stawili się policji na posterunku policji miasta Phuket.

Trzej niezidentyfikowani mężczyźni powiedzieli, że byli kierowcami w wirusowym klipie wideo. Jechali bardzo szybko z głośnymi dźwiękami, jak pokazano na filmie, łamiąc amunicję hałasową i ograniczenia prędkości, a także zakłócając spokój, jak twierdzi Sarawut.

Trzej mężczyźni zostali oskarżeni o powodowanie głośnych dźwięków bez uzasadnionego powodu, lekkomyślną jazdę i nielegalne modyfikowanie pojazdów. Każdy z nich został ukarany grzywną w wysokości 2,000 bahtów, ale ponieważ współpracowali z policją i poddali się, ich tożsamość została ukryta w prasie.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.