60-letni rosyjski turysta tonie na plaży w Phuket

Phuket -

60-letni rosyjski turysta utonął na plaży Karon w Phuket podczas wakacji z żoną.

Podpułkownik policji turystycznej w Phuket, Eakkchai Siri, powiedział Phuket Express, że zespół ratunkowy gminy Karon został wczoraj (13 listopada) powiadomiony o incydencie przez ratownika na plaży Karon.

Przybyli na plażę w pobliżu Karon Circle, aby znaleźć nieprzytomnego obcokrajowca na plaży. Został przewieziony do pobliskiego szpitala, gdzie po przybyciu stwierdzono zgon.

Cudzoziemiec został później zidentyfikowany przez policję turystyczną w Phuket jako 60-letni Vladimir Kharitonov, obywatel Rosji. Przebywał w hotelu na plaży Karon od 9 listopada ze swoją żoną Mariną Kharitonov, lat 60, obywatelką Rosji. Mieli się wymeldować 22 listopada.

Jego żona powiedziała, że ​​poszli razem do morza, zanim wyszła na plażę. Wróciła do wody, zanim zobaczyła swojego męża unoszącego się w wodzie.

Podpułkownik Eakkchai powiedział Phuket Express, że obszar, w którym utonął rosyjski turysta, jest dostępny do pływania. Nie ma prądów zrywających. Świadkowie widzieli Rosjanina twarzą w dół. Ratownicy sądzili, że przed utonięciem mógł zemdleć lub mieć problemy zdrowotne.

Incydent jest nadal badany przez odpowiednie służby.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.