Dugong znaleziony martwy w Krabi

ZDJĘCIE: MGR online

Krabi-

W morzu w Krabi znaleziono martwego diugonia.

Martwy diugoń został znaleziony przez miejscowego rybaka w morzu w Baan Nai Nang, subdystrykt Khao Kram, Mueang Krabi. Diugoń został wczoraj wciągnięty na molo (13 listopada)th).

Donlor Gamepitak, konsultant Stowarzyszenia Rybaków Krabi, powiedział Phuket Express, że diugoń był mężczyzną w wieku około trzech lat. Ważył 100 kilogramów i mierzył 1.50 metra długości.

Nie znaleziono poważnych ran. Uważa się, że diugoń zmarł co najmniej 24 godziny przed jego odnalezieniem. Obszar, na którym znaleziono go martwego, zawiera dużo jego podstawowego pożywienia, trawy morskiej. Przeprowadzana jest sekcja zwłok w celu ustalenia przyczyny jego śmierci.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.