Konfiguracja punktów kontrolnych Bangla Road w celu zapobiegania narkotykom i przestępczości

Patong –

Policja Patong utworzyła punkty kontrolne na obu końcach Bangla Road, aby zapobiegać nielegalnym narkotykom i przestępstwom.

Policja w Patong powiedziała Police Express, że wczoraj (14 listopadath) ustawili dwa punkty kontrolne na obu końcach przy wjeździe i wyjeździe na Bangla Road od 8:00 do 10:00

Policja sprawdzała każdą osobę, która wjeżdżała i wyjeżdżała z drogi Bangla. Celem poszukiwań były noże, pistolety i inna broń, nielegalne narkotyki, poszukiwani podejrzani oraz bezpieczeństwo turystów.

Nie było jasne, czy turyści sprawdzali paszport lub dowód osobisty, jeśli tam byłeś, daj nam znać w komentarzach.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od czterech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.