AKTUALIZACJA: Samochody mają być dozwolone na pasie Kathu do Patong w ciągu najbliższych trzech dni

Phuket -

Samochody będą mogły korzystać z ule Kathu do pasa Patong ponownie w ciągu najbliższych trzech dni po zakończeniu prac naprawczych.

Nasza poprzednia historia:

Samochody mogą przejeżdżać po częściowo zawalonej Patong Hill Road na obu pasach.

Samochody nie mogą przejeżdżać przez zawalone wzgórze Patong na pasie Kathu do Patong.

Teraz aktualizacja:

Wczoraj (14 listopadath) Wicegubernator Phuket, Pichet Panapong, przeprowadził inspekcję prac naprawczych na zawalonym wzgórzu Patong. Wicegubernator Pichet powiedział Phuket Express:

„Oczekuje się, że pas Kathu do Patong będzie ponownie gotowy do użytku w ciągu najbliższych trzech dni. Jeśli jednak będzie więcej opadów, prace remontowe zostaną spowolnione. Musimy upewnić się, że droga jest bezpieczna, zanim ponownie otworzymy pas”.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.