Błyskawiczne powodzie nawiedziły Phuket zeszłej nocy, powodując poważne szkody - wycieczka fotograficzna

Bangla Road w Patongu

Phuket -

Błyskawiczne powodzie nawiedzają Phuket w nocy po krótkim okresie ulewnego deszczu, powodując chaos i zniszczenia.

Skrzyżowanie Dowroong w Wichit

Deszcz nawiedził wiele części Phuket w krótkim czasie zeszłej nocy (15 listopada).th).

Przejdźmy do zdjęć!

Miasto Phuket
Miasto Phuket

Wiele dróg i obszarów mieszkalnych, takich jak Bangla Road, obszar Patong, Kamala, Stare Miasto w Phuket i Rassada zostało zalanych. Poziom wody obniżył się w ciągu kilku godzin.

Stare Miasto w Phuket
Kamala
Stare Miasto w Phuket

W międzyczasie na Patong Hill samochody nie mogły przejeżdżać z pasa Patong na Kathu podczas ulewnego deszczu ze względów bezpieczeństwa przez kilka godzin, zanim pas został później dopuszczony dla samochodów.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.