Zaginiony Francuz w Surat Thani

ZDJĘCIE: MGR Online

Surat Thani –

Francuz zaginął z kurortu w Surat Thani.

Wczoraj (15 listopadath) właściciel ośrodka udał się na komisariat policji w dzielnicy Phanom. Powiedziała to policji 11 listopadath, Pan Gollino Cyrit Tizzlano, obywatel Francji, w wieku około 30 lat, zameldował się w ośrodku Khao Sok Holiday Inn, który znajduje się w podokręgu Khao Sok. Miał iść do kasy 14 listopadath. Zapytał właściciela ośrodka o atrakcje turystyczne, ale odmówił wykupienia pakietu wycieczkowego w ośrodku.

W listopadzie 12th o godzinie 10:00 pan Tizzlano zjadł śniadanie w ośrodku. Rozmawiał z właścicielem ośrodka o spacerze po pobliskim lesie. Nie widziano go od 14 listopadath nie wymeldował się. Jego rzeczy i dowód osobisty nadal znajdują się w jego pokoju, a telefon komórkowy zabrał dopiero po opuszczeniu ośrodka.

Poszukiwania zostały rozpoczęte przez szefa dystryktu Pha Nom i odpowiednich funkcjonariuszy.

To jest rozwijająca się historia.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.