Phuket wita nowy bezpośredni lot z Omanu

Phuket -

Międzynarodowe lotnisko w Phuket powitało nowy bezpośredni lot z Omanu.

Wczoraj (15 listopada) na międzynarodowym lotnisku w Phuket wicegubernator Phuket Arnupharp Rodkwan Yodrabam i personel powitali turystów z linii lotniczych Oman Air. Jest to nowy bezpośredni lot z Maskatu (stolicy Omanu) do Phuket.

W sumie samolotem przyleciało 162 pasażerów, którzy przybyli na terminal międzynarodowy. Z lotniska otrzymali pamiątki HKT.

Witamy w Phuket z Phuket Express!

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.