Dwóch pracowników lokali rozrywkowych z ponad stu w Patong uzyskało pozytywny wynik testu na walkę z narkotykami

Patong –

Tylko dwóch pracowników z ponad stu w lokalach rozrywkowych na Bangla Road w Patong uzyskało pozytywny wynik testu na obecność narkotyków podczas rozprawy.

Zespół urzędników z szefa dystryktu Kathu zeszłej nocy (15 listopada)th) przeprowadził badanie moczu na obecność narkotyków w lokalach rozrywkowych na pracownikach pracujących w Patongu bez wcześniejszego powiadomienia.

Pan Pipop Sudkhao, dyrektor administracyjny Kathu, powiedział Phuket Express: „Jest to część kampanii rozrywkowej, którą nazywamy „X-Ray”, aby powstrzymać nielegalne używanie i sprzedaż narkotyków”.

„Pracownicy miejsc rozrywki na Bangla Road zostali poddani badaniu moczu na obecność narkotyków, w sumie 117 pracowników (62 mężczyzn i 55 kobiet). Tylko dwóch mężczyzn uzyskało pozytywny wynik testu na obecność narkotyków”. stwierdził pan Pipop.

Pan Pipop dodał, że ci dwaj pracownicy zgodzili się na leczenie odwykowe i rehabilitację. Tymczasem represje trwały.

Dokładne badane leki i to, co było pozytywne, nie zostały ujawnione The Phuket Express.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.