56-letni mężczyzna z Phuket wygrywa pierwszą nagrodę w tajskiej loterii, w sumie 12 milionów bahtów

FOTO: Policja Thalang

Phuket -

56-letni mężczyzna mieszkający w Phuket wygrał pierwszą nagrodę w tajskiej loterii narodowej, otrzymując nagrodę w wysokości 12 milionów bahtów.

Tajska loteria ogłaszana jest dwa razy w miesiącu (1 i 16 każdego miesiąca). Jeden zestaw loterii pierwszej nagrody jest wart 6 milionów bahtów.

Pan Srinuan, lat 56, który mieszka w Thalang, udał się wczoraj (16 listopada) na komisariat policji w Thalang ze swoimi dwoma zestawami kuponów loteryjnych o numerach 121789.

Pan Srinuan powiedział policji, że trzy dni wcześniej kupił losy w sklepie z loterią naprzeciwko komisariatu policji w Thalang. Bardzo się cieszy ze swojego szczęścia.

Nie od razu powiedział, na co przeznaczy wygraną.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.