Błyskawiczna powódź na wzgórzu Patong powoduje chaos w ruchu – FOTO WYCIECZKA

Wzgórze Patong

Patong –

Błyskawiczna powódź na Patong Hill spowodowała chaos w ruchu po południu (17 listopada).th).

Deszcz nawiedził obszar Patong, w tym obszar Kuan Yang na wzgórzu Patong, przez około pół godziny około godziny 1:XNUMX, zanim gwałtowna powódź spadła ze szczytu wzgórza.

Błyskawiczna powódź odcięła dostęp do części drogi Patong Hill, co spowodowało chaos w ruchu. Patong Traffic Police asystowała na drodze. Wiele części miasta Patong również zostało zalanych.

Tutaj jest parę zdjęć:

Wzgórze Patong
Wzgórze Patong
Soi Kuan Yang
Soi Kuan Yang
Posterunek policji w Patongu
Posterunek policji w Patongu

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.