Ogień niszczy obóz pracy na Koh Kaew  

Phuket -

Pożar zniszczył obóz pracy i uszkodził samochód w podokręgu Koh Kaew w dystrykcie Mueang Phuket.

Strażacy zostali powiadomieni o pożarze dzisiaj (4 listopada) o godzinie 00:18th) w obozie pracy na Pracha Uthit 5 Road za centrum handlowym.

Zespoły strażackie przybyły na miejsce zdarzenia z wozami strażackimi i stwierdziły, że obóz pracy płonie, a na niebie unosi się gęsty czarny dym. Opanowanie ognia zajęło około 10 minut.

Nie zgłoszono żadnych obrażeń, ponieważ pracownicy z Tajlandii i migranci nie wrócili z pracy. Obóz pracy wykonany z cynku został zniszczony, w tym pickup i motocykl. Przyczyna pożaru jest badana.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.