Złodziejka aresztowana w Wichit po dziewięciokrotnej kradzieży sprężarek powietrza

Wichit –

W Wichit aresztowano seryjną złodziejkę po tym, jak dziewięć razy ukradła sprężarki powietrza.

Policja z Wichit powiedziała Phuket Express, że kobieta zidentyfikowana jako pani Yupa złożyła doniesienie o kradzieży sprężarki powietrza z domu w Wichit 4 listopadath w nocy.

Policja sprawdziła nagranie z monitoringu, na którym ostatecznie aresztowała 38-letnią Montę 17 listopadath w Wichit. Została zabrana na komisariat policji w Wichit, gdzie usłyszała zarzuty kradzieży nocnej.

Monta przyznała, że ​​w sumie dziewięć razy ukradła sprężarki powietrza w Phuket. Sprzedawała je za 1,800 bahtów, 900 bahtów i 1,300 bahtów, o ile pamiętała.
-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Nie znaleziono subskrybenta, prawdopodobnie został już usunięty. Nie są wymagane żadne dalsze działania.

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.