Złodziejka aresztowana w Wichit po dziewięciokrotnej kradzieży sprężarek powietrza

Wichit –

W Wichit aresztowano seryjną złodziejkę po tym, jak dziewięć razy ukradła sprężarki powietrza.

Policja z Wichit powiedziała Phuket Express, że kobieta zidentyfikowana jako pani Yupa złożyła doniesienie o kradzieży sprężarki powietrza z domu w Wichit 4 listopadath w nocy.

Policja sprawdziła nagranie z monitoringu, na którym ostatecznie aresztowała 38-letnią Montę 17 listopadath w Wichit. Została zabrana na komisariat policji w Wichit, gdzie usłyszała zarzuty kradzieży nocnej.

Monta przyznała, że ​​w sumie dziewięć razy ukradła sprężarki powietrza w Phuket. Sprzedawała je za 1,800 bahtów, 900 bahtów i 1,300 bahtów, o ile pamiętała.
-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.