Pożar zniszczył restaurację w Rawai

Rawai-

Pożar zniszczył restaurację w poddystrykcie Rawai w dystrykcie Mueang Phuket.

Strażacy Rawai powiedzieli Phuket Express, że zostali powiadomieni o pożarze zeszłej nocy (18 listopadath) o 11:51 w nienazwanej restauracji w Rawai.

Dotarli do restauracji, która początkowo była mocno w ogniu. Pożar został szybko opanowany w ciągu około dziesięciu minut. Ogień nie rozprzestrzenił się na większy obszar i nie zgłoszono żadnych obrażeń.

Przyczyna pożaru jest badana.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.