Funkcjonariusze policji kontrolują miejsca rozrywki w Phuket, aby zapewnić bezpieczeństwo

Phuket -

Funkcjonariusze organów ścigania skontrolowali miejsca rozrywki w trzech dzielnicach Phuket, aby zapewnić bezpieczeństwo, ponieważ w szczycie sezonu przyjeżdża coraz więcej turystów.

Gubernator Phuket, Narong Woonciew zeszłej nocy (18 listopada) nakazał funkcjonariuszom inspekcję miejsc rozrywki i restauracji sprzedających alkohol we wszystkich trzech dystryktach na całej wyspie.

Inspekcja ma na celu zapewnienie bezpieczeństwa, aby zapobiec przestępstwom, narkotykom, wstępowi osób nieletnich do obiektów i otwarciu poza legalnymi godzinami zamknięcia, zwłaszcza w tym sezonie, kiedy do Phuket przyjeżdża coraz więcej turystów.

Żadne naruszenia nie zostały natychmiast wyjaśnione.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Nie znaleziono subskrybenta, prawdopodobnie został już usunięty. Nie są wymagane żadne dalsze działania.

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.