Największe historie Phuket z ostatniego tygodnia: utonięcie Rosjanina, powodzie na wzgórzu Patong, aresztowanie pary Niemców i nie tylko

Witam, Czytelnicy i zwolennicy Phuket Express!

Poniżej znajduje się nasza cotygodniowa funkcja, w której przedstawiamy najważniejsze lokalne historie w naszej okolicy Phuket z zeszłego tygodnia. Liczba historii różni się z tygodnia na tydzień.

Są one wybierane i nadzorowane przez nasz zespół redakcyjny i mają na celu umożliwienie naszym czytelnikom szybkiego „nadrobienia” ważnych historii, które mogli przegapić. Codziennie publikujemy wiele historii i łatwo pogubić się w ważnych wydarzeniach czy zmianach w naszej okolicy. W osobnym artykule robimy podsumowania krajowe, to tylko najlepsze lokalne historie w prowincji Phuket.

Nie są one w określonej kolejności ważności, ale z grubsza w kolejności publikacji. Są to dni od poniedziałku 14 listopada 2022 r. do niedzieli 20 listopada 2022 r.

Zacznijmy i zobaczmy, jakie były najpopularniejsze lokalne historie!

  1. 60-letni rosyjski turysta utonął na plaży Karon w Phuket podczas wakacji z żoną. Jego żona powiedziała, że ​​poszli razem do morza, zanim wyszła na plażę. Wróciła do wody, zanim zobaczyła swojego męża unoszącego się w wodzie.
  2. Policja Patong utworzyła punkty kontrolne na obu końcach Bangla Road, aby zapobiegać nielegalnym narkotykom i przestępstwom.

Policja sprawdzała każdą osobę, która wjeżdżała i wyjeżdżała z drogi Bangla. Celem poszukiwań były noże, pistolety i inna broń, nielegalne narkotyki, poszukiwani podejrzani oraz bezpieczeństwo turystów.

3. Błyskawiczne powodzie nawiedzają Phuket w nocy po krótkim okresie ulewnego deszczu, powodując chaos i zniszczenia.

Deszcz w krótkim czasie nawiedził wiele części Phuket.

Błyskawiczna powódź na Patong Hill spowodowała chaos drogowy po południu 17 listopadath.

Deszcz nawiedził obszar Patong, w tym obszar Kuan Yang na wzgórzu Patong, przez około pół godziny około godziny 1:XNUMX, zanim gwałtowna powódź spadła ze szczytu wzgórza.

4. 56-letni mężczyzna mieszkający w Phuket wygrał pierwszą nagrodę w tajskiej loterii narodowej, otrzymując nagrodę w wysokości 12 milionów bahtów.

Pan Srinuan powiedział policji, że trzy dni wcześniej kupił losy w sklepie z loterią naprzeciwko komisariatu policji w Thalang. Bardzo się cieszy ze swojego szczęścia.

5. Niemiecka para wcześniej oskarżona o stawianie oporu przy aresztowaniu w dramatycznym incydencie w Pattaya została oskarżona o nielegalną kradzież i sprzedaż wynajętego samochodu, który został znaleziony w Malezji.

To była ta sama para, która niedawno była zamieszana w dramatyczne aresztowanie w Pattaya za przekroczenie dozwolonego okresu pobytu, zauważa TPN Media, które można zobaczyć w tym filmie i artykule, klikając lub stukając tutaj.

To wszystko na ten tydzień, jak zawsze dziękuję za wsparcie!

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.