Ostrzeżenia o ulewnych deszczach i powodziach błyskawicznych dla 36 prowincji Tajlandii

Tajlandia -

  Ostrzeżenia o ulewnych deszczach i powodziach błyskawicznych obowiązują od 36 listopada w 23 prowincjach we wschodniej i południowej części Tajlandiird do listopada 24th, 2022.

Tajski Departament Meteorologiczny (TMD) wydał dziś (21 listopada) swoje ostatnie ostrzeżenie pogodowest).

Niżowe ciśnienie obejmie Zatokę Tajlandzką, podczas gdy rynna monsunowa przejdzie przez południową część Tajlandii od 23 listopadard do listopada 24th. Spowoduje to, że we wschodniej i południowej części Tajlandii wystąpią ulewne deszcze i gwałtowne powodzie.

Tymczasem w północnej, północno-wschodniej i centralnej części Tajlandii na niektórych obszarach wystąpią znaczne opady deszczu.

W Zatoce Tajlandzkiej i Morzu Andamańskim fale będą miały nawet dwa metry. Łodzie powinny płynąć ostrożnie, a małym łodziom zaleca się trzymanie na lądzie.

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=–=–=–=–==-

Oryginalna wersja tego artykułu pojawiła się na naszej siostrzanej witrynie The Pattaya News, której właścicielem jest nasza firma macierzysta TPN media. 

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce. Ma doświadczenie w HR i operacjach, a od dziesięciu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od około ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany w okolicy i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dziesięciu lat. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail [email chroniony] O nas: https://thephuketexpress.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thephuketexpress.com/contact-us/