Ponad 1,200 sportowców z 48 krajów dołącza do Laguna Triathlon w Phuket

Phuket -

Ponad 1,200 sportowców z 48 krajów wzięło udział w Laguna Triathlon w Phuki

Triathlon odbył się wczoraj (20 listopada).th)w ośrodku Laguna w Thalang. Gubernator Phuket Naroong Woonciew i inni odpowiedni urzędnicy zwolnili sportowców z triathlonu.

Triathlon polegał na pływaniu w morzu i lagunach na dystansie 1.8 km, jeździe pod górę i w dół przez 55 km oraz biegu po drogach lokalnych na dystansie 12 i więcej kilometrów.

Triathlon Laguna Phuket znalazł się w pierwszej ósemce najlepszych triathlonów na świecie przez magazyn 8 Triathlon (Wielka Brytania) w 220 r. Laguna Phuket Triathlon zajął również 2020. miejsce na liście 5 najlepszych triathlonów na świecie według Let's Do This (Wielka Brytania). Laguna Phuket została uznana za Honorowego Współtwórcę Sportu i Ćwiczeń przez Ministerstwo Turystyki i Departament Sportu Wychowania Fizycznego (DPE) w 10 roku.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.