Rosyjscy turyści pakują loty czarterowe do Pattaya i Phuket

FOTO: Prachachat

Krajowy —

  Rosyjscy turyści spakowali loty Azur Airline i Ikar Airline do Pattaya i Phuket, przy czym spodziewana liczba rosyjskich turystów lecących do Tajlandii w przyszłym roku osiągnie milion osób.

Siripakorn Cheawsamoot, zastępca gubernatora Urzędu ds. Turystyki Tajlandii (TAT), ujawnił, że wiele dużych rosyjskich linii lotniczych wznowiło loty czarterowe do Tajlandii, co spowoduje wzrost liczby rosyjskich turystów w obszarach turystycznych, takich jak Pattaya i Phuket.

Według Siripakorn atmosfera turystyczna stanie się bardziej ruchliwa pod koniec tego roku, a liczba rosyjskich turystów udających się do Tajlandii ma w przyszłym roku osiągnąć poziom sprzed Covid-19 i wynieść milion osób.

Thanet Suparashasrangsi, przewodniczący Rady Przemysłu Turystycznego Chonburi, powiedział, że turystyka w Pattaya odniesie ogromne korzyści z rosyjskich lotów czarterowych na międzynarodowe lotnisko U-Tapao.

Oczekiwał, że obłożenie hoteli w mieście wzrośnie do 60% w stosunku do obecnego średniego poziomu 40-50%.

„Linia lotnicza Azur zacznie oferować loty czarterowe od 26 listopada samolotami B757, które mogą pomieścić około 202 pasażerów i znacznie poprawią liczbę turystów w Pattaya” — powiedział Thanet.

Oryginalna wersja tego artykułu pojawiła się na naszej siostrzanej witrynie The Pattaya News, której właścicielem jest nasza firma macierzysta TPN media.

-=-=-=-=-=-=-=-=-===-=-=-=–=–=–=–==-

Dołącz do dyskusji w naszej grupie na Facebooku https://www.facebook.com/groups/438849630140035/lub w komentarzach poniżej.

Zapisz się!
Tanakorn Panyadee
Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.