Syn aresztowany po rzekomym zamordowaniu własnego ojca w Thalang za kupowanie papierosów

Thalang –

Dorosły syn został aresztowany po tym, jak podobno podciął ojcu szyję ostrym narzędziem i zamordował go w Thalang.

Policja Thalang poinformowała Phuket Express, że została powiadomiona o incydencie dzisiaj (6 listopada) o godzinie 00:21.st) w domu w Baan Bang Jo w dystrykcie Sri Soonthorn.

Policja i Phuket Express przybyły na miejsce zdarzenia, aby znaleźć ciało pana Uthai Kammanochart, lat 51, ojca. Pan Arnon Kammanochart, lat 26, jego syn spokojnie czekał na policję w domu z ośmiocalowym nożem pokrytym krwią. Arnon został zabrany na komisariat policji w Thalang w celu podjęcia dalszych kroków prawnych.

Arnon powiedział policji Thalang, że jego ojciec poprosił go o kupienie papierosów i poprosił Arnona, który jest spłukany, aby zdobył pieniądze na zakup od swojej babci w pobliskim domu. Jednak jego babcia odmówiła mu pieniędzy. Arnon wrócił do domu, aby poinformować ojca o decyzji babci.

Arnon twierdzi, że w tym momencie jego ojciec stał się agresywny i kopnął Arnona w twarz. Arnon następnie chwycił nóż kuchenny w pobliżu w samoobronie i walczył fizycznie z ojcem, zanim poderżnął mu gardło, zabijając go. Nie było świadków morderstwa, którzy mogliby potwierdzić lub zaprzeczyć zeznaniom Arnona, ponieważ on i jego ojciec mieszkali samotnie.

Policja kontynuuje dochodzenie w celu podjęcia dalszych działań prawnych, a Arnon pozostaje w areszcie od czasu publikacji.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.