Dwie małpy schwytane po rzekomym zamieszaniu z małpami na Wyspie Kokosowej w Phuket  

Ko Kaew –

Dwie małpy zostały złapane po tym, jak podobno przeszkadzały lokalnym mieszkańcom na Wyspie Kokosowej na Koh Kaew.

Dyrektor Centrum Edukacji Przyrody i Dzikiej Przyrody Khao Phra Thaeo, pan Pongchart Chuahom, powiedział The Phuket Express, że zostali powiadomieni o incydencie przez mieszkańców Wyspy Kokosowej w dystrykcie Koh Kaew w dystrykcie Mueang Phuket w miniony weekend.

Podobno dwie małpy powodowały chaos w dzielnicach mieszkaniowych, przeszkadzały mieszkańcom wsi, hałasowały, powodowały szkody materialne i nie tylko.

Eksperci ds. kontroli zwierząt przybyli na wyspę z Kusoldharm Rescue Foundation w mieście Phuket. Ratownicy w końcu złapali dwie małpy po długim pościgu.

Małpy były nietknięte i zabrano je na łódź, aby wypuścić je z powrotem na tę samą wyspę, ale w odległym obszarze wiejskim, gdzie mieszka niewielu ludzi lub nie ma ich wcale.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.