Operatorzy biznesowi Bangla wzywają urzędników Patong do oczyszczenia sprzedawców żywności, napojów i rzekomych transpłciowych prostytutek na Bangla Road

Patong –

Operatorzy biznesowi na Bangla Road w Patong wzywają odpowiednich urzędników do oczyszczenia sprzedawców żywności, napojów i rzekomo ponad 100 transpłciowych prostytutek.

Prezes Patong Entertainment Business Association (PEBA), pan Weerawit Kreuasombat, powiedział Phuket Express. „Podczas gdy urzędnicy Patong zwiększają obecnie środki zarządzania bezpieczeństwem na Bangla Road, prostytutki transpłciowe również powinny zostać oczyszczone. Konsekwentnie otrzymujemy skargi, że są irytujące i agresywne w stosunku do turystów. Otrzymaliśmy od nich wiele zgłoszeń o kradzieżach kieszonkowych i kradzieżach. Większość z tych transpłciowych prostytutek pochodzi z Pattaya i Bangkoku. Bangla Road nie powinno mieć transpłciowych prostytutek i powinno się im zakazać wstępu na ten obszar”.

TPN zauważa, że ​​komentarze nie wydawały się obejmować osób świadczących usługi seksualne, które nie były transpłciowe, a niektóre komentarze online natychmiast skrytykowały komentarze, stwierdzając, że są bigoteryjne i dyskryminujące osoby transpłciowe. Tymczasem policja Patong, jako „oficjalna odpowiedź”, nieustannie zaprzeczała, że ​​jakakolwiek prostytucja była obecna na Bangla Road lub Phuket, ponieważ jest to nielegalne, jednak na podstawie komentarzy w mediach społecznościowych jest to jeden z najgorzej strzeżonych „tajemnic” w Tajlandii.

„Dodatkowo, sprzedawcy żywności nie powinni mieć wstępu na Bangla Road. Jednak urzędnicy Patong mogą zapewnić im określone miejsca w pobliżu. Sprzedaż alkoholu w piankowych pudełkach przez sprzedawców lub stoiska z alkoholem typu pop-up musi być zakazana, ponieważ jest to nielegalne. Bangla Road to droga publiczna i nie można na niej sprzedawać alkoholu”. — podsumował Weerawit.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Nie znaleziono subskrybenta, prawdopodobnie został już usunięty. Nie są wymagane żadne dalsze działania.

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.