Phuket wita nowy bezpośredni lot z Rosji, rosyjscy turyści wciąż rosną

Phuket -

Phuket -

Międzynarodowe lotnisko w Phuket powitało nowy bezpośredni lot z Rosji, ponieważ rosyjscy turyści nadal rosną w Phuket i Pattaya.

Nasza poprzednia historia:

Rosyjscy turyści spakowali loty Azur Airline i Ikar Airline do Pattaya i Phuket, przy czym spodziewana liczba rosyjskich turystów lecących do Tajlandii w przyszłym roku osiągnie milion osób.

Dzisiaj (22 listopadand) na międzynarodowym lotnisku w Phuket urzędnicy i personel powitali nowy bezpośredni lot linii Azur Airlines. To kolejny nowy bezpośredni lot z Wnukowo w Rosji do Phuket.

Na lotnisku było łącznie 335 pasażerów. Otrzymali darmowe pamiątki z lotniska.

Tajlandia oficjalnie zachowała neutralność w toczącej się wojnie rosyjsko-ukraińskiej i nie uczestniczyła w żadnych zakazach ani sankcjach wobec obywateli rosyjskich. Proces uzyskiwania wizy turystycznej przez obywatela rosyjskiego jest również prosty. W rezultacie Rosjanie zaczęli wracać siłą do Tajlandii stając się grupą turystyczną numer jeden na Phuket i drugą w Pattaya, zaraz za Indianami.

Jednak niektórzy krytycy w Internecie kwestionują, ilu z tysięcy przybywających Rosjan to faktyczni turyści, którzy przyczyniają się do rozwoju tajskiej gospodarki, a ilu młodych Rosjan ucieka przed wcieleniem do wojny.

Witamy w Phuket z Phuket Express!

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.