Operatorzy biznesowi Bangla wzywają urzędników Patong do oczyszczenia sprzedawców żywności, napojów i rzekomych transpłciowych prostytutek na Bangla Road

Patong –

Operatorzy biznesowi na Bangla Road w Patong wzywają odpowiednich urzędników do oczyszczenia sprzedawców żywności, napojów i rzekomo ponad 100 transpłciowych prostytutek.

Prezes Patong Entertainment Business Association (PEBA), pan Weerawit Kreuasombat, powiedział Phuket Express. „Podczas gdy urzędnicy Patong zwiększają obecnie środki zarządzania bezpieczeństwem na Bangla Road, prostytutki transpłciowe również powinny zostać oczyszczone. Konsekwentnie otrzymujemy skargi, że są irytujące i agresywne w stosunku do turystów. Otrzymaliśmy od nich wiele zgłoszeń o kradzieżach kieszonkowych i kradzieżach. Większość z tych transpłciowych prostytutek pochodzi z Pattaya i Bangkoku. Bangla Road nie powinno mieć transpłciowych prostytutek i powinno się im zakazać wstępu na ten obszar”.

TPN zauważa, że ​​komentarze nie wydawały się obejmować osób świadczących usługi seksualne, które nie były transpłciowe, a niektóre komentarze online natychmiast skrytykowały komentarze, stwierdzając, że są bigoteryjne i dyskryminujące osoby transpłciowe. Tymczasem policja Patong, jako „oficjalna odpowiedź”, nieustannie zaprzeczała, że ​​jakakolwiek prostytucja była obecna na Bangla Road lub Phuket, ponieważ jest to nielegalne, jednak na podstawie komentarzy w mediach społecznościowych jest to jeden z najgorzej strzeżonych „tajemnic” w Tajlandii.

„Dodatkowo, sprzedawcy żywności nie powinni mieć wstępu na Bangla Road. Jednak urzędnicy Patong mogą zapewnić im określone miejsca w pobliżu. Sprzedaż alkoholu w piankowych pudełkach przez sprzedawców lub stoiska z alkoholem typu pop-up musi być zakazana, ponieważ jest to nielegalne. Bangla Road to droga publiczna i nie można na niej sprzedawać alkoholu”. — podsumował Weerawit.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.