AKTUALIZACJA: Mężczyzna oficjalnie oskarżony o zamordowanie ojca z powodu paczki papierosów w Phuket

Thalang –

26-letni mężczyzna został oficjalnie oskarżony o zamordowanie własnego ojca po tym, jak poderżnął mu gardło po kłótni o kupno papierosów w Thalang na Phuket.

Nasza poprzednia historia:

Dorosły syn został aresztowany po tym, jak podobno podciął ojcu szyję ostrym narzędziem i zamordował go w Thalang.

Teraz aktualizacja:

Policja Thalang powiedziała Phuket Express, że podejrzanemu, panu Arnonowi, postawiono zarzut morderstwa.

Do morderstwa doszło po tym, jak w ich domu wybuchła kłótnia między podejrzanym a ofiarą o zakup paczki papierosów. Arnon twierdzi, że jego ojciec wpadł we wściekłość i zaatakował go fizycznie oraz że użył noża do obrony.

Pan Arnon powiedział The Phuket Express, że zwykle jego ojciec zawsze prosił go o kupno papierosów wiele razy w ciągu dnia i że jego ojciec był palaczem łańcuchowym. Czasami jego ojciec dawał Arnonowi pieniądze na papierosy, a czasami nie. Jego ojciec czasami groził mu słownie, powiedział Arnon, ale jego ojciec nigdy nie zaatakował go tak jak tym razem.

Arnon twierdził, że jest mu bardzo przykro i nadal mówił, że nie zamierzał zabić swojego ojca, ale próbował się bronić po tym, jak jego ojciec rzekomo zaatakował go jako pierwszy. Oczekuje się, że Arnon wystąpi do sądu w Tajlandii o samoobronę.

Arnon pozostaje w policyjnym areszcie, nie wiadomo, czy wyjdzie za kaucją.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.