Ogień niszczy samochód obcokrajowca na Koh Kaew na Phuket

Koh Kaew –

Pożar zniszczył samochód obcokrajowca na Koh Kaew w Mueang Phuket.

Strażacy z Koh Kaew powiedzieli Phuket Express, że zostali powiadomieni o pożarze ostatniej nocy (10 listopada) o godzinie 00:22nd) na drodze nr 3013 (Międzynarodowa Szkoła – Koh Kaew Road).

Przybyli na miejsce z wozem strażackim i stwierdzili, że ogień był mocno zajęty. Opanowanie ognia zajęło około dziesięciu minut. Samochód został całkowicie uszkodzony, ale obcokrajowiec szczęśliwie uniknął obrażeń.

Przyczyna pożaru jest wciąż badana.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Nie znaleziono subskrybenta, prawdopodobnie został już usunięty. Nie są wymagane żadne dalsze działania.

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.