Urzędnicy Patong wskazują źródło niedawnych powodzi

Posterunek policji w Patongu

Patong –

Urzędnicy powiedzieli, że niedawne powodzie w Patong City zostały spowodowane gwałtownymi powodziami z pobliskich gór i nieoczekiwanymi przeszkodami z powodu rozwiązywania powodzi w trakcie budowysprzeciw.

Nasza poprzednia historia:

Błyskawiczna powódź na Patong Hill spowodowała chaos w ruchu po południu (17 listopada).th).

Dyrektor generalny Wydziału Robót Publicznych i Planowania Miast i Wsi Pan Pongrat Piromrat przeprowadził wczoraj (22 listopada) inspekcję obszaru Patong.

Pan Pongrat powiedział Phuket Express. „Po inspekcji stwierdziliśmy, że poprzednie powodzie, które miały miejsce wiele razy w Patong, były spowodowane gwałtownymi powodziami ze wzgórza Kuan Wah i Mai Tao Sipsong w pobliżu obszaru Patong”.

„Powodzie spłynęły na Phra Metta Road. Odpływy wodne były zatkane piaskiem, ziemią i innymi przeszkodami, a także niedokończoną konstrukcją rur. Stacja pomp wodnych Pak Bang Canal w Patong jest odpowiedzialna za rozwiązanie problemów powodziowych w Patong, ale obecnie jest w budowie i nie działa. Jest to również jeden z czynników, które spowodowały powodzie w Patongu, nawet jeśli padało przez krótki czas” – wyjaśnił Pongrat.

„Zleciliśmy wykonawcy, aby najpierw tymczasowo rozwiązał problem z pompownią. Jednak ogólna budowa projektu przeciwpowodziowego jest przyspieszona, aby zakończyć go przed porą deszczową w przyszłym roku” – dodał.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.