Phuket cierpi z powodu poważnych powodzi w godzinach szczytu – WIDEO

Skrzyżowanie Samkong

Phuket -

Wiele obszarów w Phuket ucierpiało z powodu powodzi w godzinach szczytu po deszczu, który trwał przez dwie godziny, a przypływ powodował wielogodzinne korki.

Deszcz nawiedził wiele części Phuket po ulewnych deszczach, które zaczęły się wczoraj (5 listopada) od 00:7 do 00:23rd) z przypływem, a także komplikującym powodzie.

Wiele obszarów zostało zalanych, na przykład na skrzyżowaniu Samkong z Yaowarad Road, Soi Pa Nieang, Wichit, Boat Plaza, Rassada, Baan Mai Reab i Kuan Lim San w Kathu oraz Baan Bang Wan w Kamali.

Na wielu drogach w zalanych obszarach wystąpiły korki, takie jak Yaowarad Road w Phuket Town, Phra Phuket Kaew Road w Kathu oraz Sakdidet Road i Chao Fah Tawan Tok Road w Wichit.

Samkong, Rassada

Woda z kanału Bang Yai w mieście Phuket wpływała do morza w rejonie Saphan Hin.

Baan Bang Wan, Kamala

Baan Bang Wan, Kamala

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.