Sprzedawczyni piwa na Bangla Road zdejmuje ubranie w proteście po tym, jak została ostrzeżona za nielegalną sprzedaż alkoholu

Droga Bangla –

Sprzedawczyni piwa zdjęła ubranie w proteście po tym, jak została ostrzeżona przez urzędników za nielegalną sprzedaż alkoholu na Bangla Road w Patongu.

Nasza poprzednia historia:

Operatorzy biznesowi na Bangla Road w Patong wzywają odpowiednich urzędników do oczyszczenia sprzedawców żywności, napojów i rzekomo ponad 100 transpłciowych prostytutek.

Prezes Patong Entertainment Business Association (PEBA), pan Weerawit Kreuasombat, powiedział Phuket Express. „Sprzedaż alkoholu w piankowych pudełkach przez sprzedawców lub budki z alkoholem w stylu pop-up musi być zakazana, ponieważ jest to nielegalne. Bangla Road to droga publiczna i nie można na niej sprzedawać alkoholu”.

W międzyczasie, po podniesieniu problemu przez urzędników Patong, pojawiło się wideo kobiety, która sprzedawała piwo w pudłach z pianki na Bangla Road. Właściwi urzędnicy gminy ostrzegli sprzedawczynię, że sprzedaż alkoholu bez koncesji jest nielegalna, ale ona zdjęła ubranie, najwyraźniej w proteście przeciwko ostrzeżeniu urzędników.

Znajdowała się na środku Bangla Road, gdzie nie przejmowała się tym, że wielu zagranicznych turystów ją obserwuje, robi filmy i robi zdjęcia.

Nie było od razu jasne, czy kobieta zostanie oskarżona przez policję Patong za porywczy, jednoosobowy protest przeciwko nowej polityce.

Tożsamość sprzedawcy została utajniona przez policję Patong.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.