Polski motocyklista zginął po zderzeniu z taksówką w Kamali

Kamala –

69-letni polski motocyklista zginął po tym, jak uderzył motocyklem w taksówkę w Kamali.

Służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku wczoraj (5 listopada) o godzinie 40:23rd) w pobliżu obszaru Kuan Yak Kamala na drodze Kamala – Patong w Kamali.

Ratownicy i Phuket Express przybyli na miejsce zdarzenia, aby znaleźć uszkodzoną taksówkę na drodze. Kierowca, 45-letni Wirayut Thongpaen, był na miejscu i czekał na policję.

Wirayut nie odpowiedział prasie na pytania dotyczące wypadku ani tego, jak stwierdził, że do niego doszło.

Przed taksówką ratownicy znaleźli uszkodzony motocykl. Jeździec, 69-letni polski turysta z Pyrzyc w północno-zachodniej Polsce, leżał na ziemi. (Phuket Express ukrywa jego nazwisko do czasu powiadomienia ambasady i rodziny). Odniósł poważne obrażenia głowy. Został przewieziony do miejscowego szpitala, gdzie później stwierdzono zgon.

Policja kontynuuje dochodzenie, aby ustalić dokładną przyczynę wypadku i podjąć dalsze potencjalne działania prawne.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.