Zagraniczny turysta uratowany przed utonięciem na plaży Kata

FOTO: Wannisa Kumban

kata –

Turysta z zagranicy został uratowany przed utonięciem na plaży Kata.

Pani Wannisa Kumban, która mieszka w okolicy, powiedziała Phuket Express, że była grupa zagranicznych turystów, którzy wciąż byli w wodzie przed zapadnięciem nocy po wyjściu ratowników po godzinach pracy.

Jeden z turystów płci męskiej zmagał się z falami, zanim jego przyjaciele wyciągnęli go z wody. W pobliżu był miejscowy mężczyzna, który jest byłym ratownikiem. W oczekiwaniu na przybycie służb ratowniczych udzielił poszkodowanemu pierwszej pomocy.

Niezidentyfikowany zagraniczny turysta został zabrany do miejscowego szpitala i wracał do zdrowia po traumatycznych przeżyciach.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.