Rozpoczyna się wyburzanie starego więzienia w Phuket, aby przekształcić je w park publiczny

Phuket -

Rozpoczęto wyburzanie Starego Więzienia Phuket, które ma zostać przekształcone w nowy park publiczny w mieście Phuket.

Nasza poprzednia historia:

Nowe Więzienie Prowincjonalne Phuket w subdystrykcie Sri Soonthorn zostało oficjalnie otwarte po dwóch latach, a więźniowie w pełni się do niego wprowadzili.

Stare więzienie Phuket w mieście Phuket zostanie przekształcone w publiczny park z miejscami parkingowymi.

Gubernator Phuket Naroong Woonciew i przewodniczący Organizacji Administracji Prowincji Phuket (PPAO) Rewat Areerob skontrolowali rozbiórkę, która rozpoczęła się na początku tego tygodnia.

Więzienie Old Phuket znajduje się przy Damrong Road w dystrykcie Talad Yai w dystrykcie Mueang Phuket. To miejsce znajduje się w środku miasta i znajduje się na działce o powierzchni 40 Rai.

Dokładny koszt i czas trwania projektu nie są jasne.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.