Rawai zorganizuje Sky Night Festival od końca grudnia

Rawai-

Gmina Rawai zorganizuje Sky Night Festival z okazji otwarcia sezonu i Nowego Roku.

Burmistrz Rawai, Aroon Solos, powiedział Phuket Express. „Wydarzenie odbędzie się od 30 grudnia 2022 r. do 5 stycznia 2023 r. od 6:00 do północy na plaży Nai Harn w dzielnicy Rawai w dystrykcie Mueang Phuket. Na imprezie będzie wiele pokazów i muzyki na żywo z jedzeniem i stoiskami sklepowymi. Proszę, przyjdźcie i świętujcie z nami”.

Phuket Express zauważa, że ​​będzie to pierwszy duży festiwal noworoczny w regionie bez zamkniętych granic i ograniczeń covidowych od 2019 roku. Wielu właścicieli firm ma nadzieję, że powrót do normalności przyciągnie wielu odwiedzających i zwiększy sprzedaż biznesową.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.